MAXSHINE SNOW MASTER FOAM CANNON V2
Snow Master Foam Cannon V2 – Vaahdotin
Ominaisuudet:
Vankka ja tasapainoinen ote liukumattoman kahvan ja kaatumista estävän pohjan ansiosta
Pitkä käyttöikä korroosionkestävien kromipinnoitettujen kupariosien ansiosta
Leveä halkaisijainen letku ehkäisee tukkeutumista
Täysi hallinta vaahdon suihkutuksesta: 360° säädettävyys ja sujuva suutinpyöritys
Sopii MaxShine 16oz pulloihin ja muihin, joissa on 28/400-kierre
Läpinäkyvä pullo helpottaa oikean laimennussuhteen löytämistä
1/4" liitäntä sopii useimpiin painepesureihin – mukana säädettävä ilmanotto, jolla hallitset vaahdon laimennusta
Tekniset tiedot:
Tilavuus: 1 litra (35oz)
Liitäntä: 1/4" naaras
Materiaali: Raskaan sarjan kirkas PET-pullo muotoillulla otteella
Tarvittava paine: 70BAR / 1000PSI
Maksimipaine: 200BAR / 3000PSI
Maksimivirtaus: 5.3 GPM
Mitat ja paino: 16.9 cm (L) x 10.9 cm (S) x 27 cm (K), paino 0.69 kg
Sisäinen kierre 28mm kaulapulloille
Kuvaus:
Snow Master Foam Cannon yhdistää suorituskyvyn ja tyylikkään muotoilun. Se on valmistettu korkealaatuisista kromipinnoitetuista kuparimateriaaleista, jotka takaavat erinomaisen korroosionkestävyyden ja pitkän käyttöiän. Tyylikäs 1 litran pullo ja liukumaton, kaatumista estävä pohja tekevät siitä käytännöllisen valinnan vaahdotukseen.
Läpinäkyvä pullo mahdollistaa tarkan kemikaalien laimennuksen, ja uudistettu 360 asteen säädettävä suutinsuuntaus tarjoaa joustavuutta niin pysty- kuin vaakasuuntaisessa käytössä. Sisäinen kierre sopii 28/400-kierrepulloihin, kuten MaxShinen 16oz pulloihin.
Älä jää paitsi mahdollisuudesta viedä autonpesu uudelle tasolle – kokeile Snow Master Foam Cannonia ja koe sen monipuolisuus itse!
Tuotteita varastossa: 3 kpl
